Фільми

Там вдалині, за рікою

У ролях: Володимир Шпудейко, Сергійко Корнієнко, Володимир Іванов, Ірина Шевчук, Юрій Мажуга, Володимир Шакало, Світлана Родіна, Володимир Олексієнко, Лілія Гурова, Борис Болдиревський, Андрій Подубинський, Юрій Дубровін, Світлана Кондратова, Сергій Свєчников, Ніна Реус, Лев Перфілов, Леонід Бакштаєв, Іра Чередниченко.

За мотивами повісті Володимира Олександровича Дроздова(1902-1966) та Юдіф Борисівни Капусто(1919-1998) “Війна на хуторах, або Юність Феді Панька”; про дивні часи початку 20-х років.

Фільм розповідає про захоплюючі та небезпечні ситуації, в яких опиняються Федя та його друзі, про трагічні події, котрі їм доведеться пережити, про перемогу і повернення до мирного життя.

Нагороди:

  • Республіканський кінофестиваль дитячих та юнацьких фільмів у Києві, 1976 р. – приз режисеру-дебютанту Михайлові Іллєнку; Спеціальний диплом фестивалю – художнику С.Бржестовському.
  • Кінофестиваль “Молодість-76” у Києві – приз Держкіно України Михайлові Іллєнку за режисуру; диплом журі В. Шпудейку – за кращу чоловічу роль.
  • Кінофестиваль “Молоді-молодим”, Київ, 1977 р. – дипломів Держкіно України, СК України, ЦК ЛКСМУ удостоєно Михайла Іллєнка за режисерський дебют.
Режисер Михайло Іллєнко
ОператорВадим Іллєнко
Рік виробництва1975